SKLEP BHP > Myjka do oczu i twarzy

 
Myjka do oczu i twarzy

 

Misa: Zielony plastik ABS z inhibitorami UV, odporny na korozję.

Wylewka: Wylewka typu Omni-Flo o wielokrotnym strumieniu myjącym. Posiada mocowaną zawiasowo pokrywę z jaskrawo żółtego, trwałego plastyku ABS.

Uruchomienie: Płytka naciskowa ze stali nierdzewnej uruchamia zawór o stabilnej pozycji otwartej.

Kolor: Zielony, stosowany w urządzeniach awaryjnych, zgodnie z normą ANSI Z535.1-1991, oznaczający umiejscowienie urządzeń BHP i pierwszej pomocy.

Filtr sitowy: Filtr sitowy o numerze 50 x 50.

System filtrowania: Wewnętrzne filtry piankowe zapewniają niezawodną pracę łatwe wyjmowanie do czyszczenia i konserwacji.

Regulacja strumienia: Stały przepływ wody przy zmiennym ciśnieniu jest zapewniany poprzez automatyczne urządzenia kompensacji ciśnienia w granicach 2-6,2 bara.

Mocowanie: Własny wspornik ścienny ze stali nierdzewnej.

Syfon: Syfon 1 1/2 "matowo chromowany.

Zasilanie: 1/2"

Odpływ: 1 1/2"

Waga: 5,4 kg7655 WC

Wylewka: Podwójna, opatentowana wylewka typu Feather-Flo z plastiku ABS w kolorze zielonym do oczu i twarzy z własnymi pokrywkami chroniącymi wylewki i automatycznie spadającymi (Model SP21).

Uruchomienie: Myjka jest uruchamiana poprzez przechylenie ramion wylewek w dół, co powoduje otwarcie kulowego, chromowanego zaworu o stabilnej pozycji otwartej.

Znak: Uniwersalne oznakowanie urządzenia awaryjnego w załączeniu.

Regulacja strumienia: Stały przepływ wody przy zmiennym ciśnieniu jest zapewniany poprzez podwójne automatyczne urządzenie kompensacji ciśnienia.

Szafka: Całkowicie wbudowana w ścianę szafka ze stali nierdzewnej, odpornej na korozję typu 304 o grubości 5,4 mm, i o wykończeniu nr 4.

Zasilanie: Złączka 1/2 "do podłączenia dolnego lub tylnego. W komplecie blokada i złączka przyłączeniowa.

Waga: 12,2 kg.